URLفراهم كردن بستر صادرات محصولات دانش بنیان به هندوستان

فراهم كردن بستر صادرات محصولات دانش بنیان به هندوستان

به گزارش كوتاه كننده لینك رئیس مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی با اشاره به سفرشركت های دانش بنیان به هند اظهار داشت: با این سفرها، بستر صادرات به هندوستان و عقد قراردادهای تجاری بین شركت ها فراهم می شود.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علی مرتضی بی رنگ در مورد جزئیات سفر شركت های دانش بنیان به هند، اظهار داشت: مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، ۹ نفر از نمایندگان شركت های دانش بنیان را با هدف زمینه سازی برای بهبود شرایط اقتصادی كشور با كمك صادرات محصولات فناورانه، به هند اعزام كرد.
وی اضافه كرد: نمایندگان شركتهای دانش بنیان در نشست های تجاری برگزار شده در كشور هند شركت كردند. هدف از شركت در این جلسه ها فراهم كردن بستر صادرات به كشور هندوستان و عقد قراردادهای تجاری بین این شركت ها با همتایان هندی بود.
علی مرتضی بی رنگ رئیس مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی هم در دوره دیپلماسی فناوری كه توسط اندیشكده پژوهش و سیستم های اطلاعاتی برای كشورهای در حال توسعه برگزار شد، در جمعی مشتمل بر ۳۲ نفر از معاونین بین الملل و دیپلمات های ۲۷ كشور جهان در مورد تجربیات جمهوری اسلامی ایران در حوزه دیپلماسی علم و فناوری سخنرانی كرد.
این اندیشكده كه توسط دولت هند حمایت مالی می شود، در انتخاب موضوعات پژوهشی و انتشار نتایج مستقل عمل می كند. اندیشكده در كنار سایر فعالیت های خود به برگزاری دوره های توانمندسازی در زمینه های تجارت بین الملل، همكاری كشورهای جنوب - جنوب، توسعه پایدار و مواردی از این دست اقدام می كند.

1397/11/04
15:05:25
5.0 / 5
1214
تگهای خبر: سیستم , شركت , فناوری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک