URLپهپادهای آتش نشانی كه شیشه هم پاك می كنندبعلاوهفیلم

پهپادهای آتش نشانی كه شیشه هم پاك می كنندبعلاوهفیلم

كوتاه كننده لینك: اخیرا پهپادهایی ساخته شده است كه با استفاده از قدرت آبپاشی خود علاوه بر خاموش كردن آتش سوزی ها قادر به تمیز كردن پنجره های آسمان خراش ها باز هستند.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا، پهپادها در آخرین پیشرفت خود به كمك یكی از خطرناك ترین كارها آمده اند و می توانند علاوه بر شستن شیشه های پنجره های آسمان خراش ها به كمك هر كسی كه ترس از ارتفاع دارد باز بیایند.

این پهپادها توسط شركت "ایرونز"(Aerones) واقع در كشور لتونی توسعه یافته اند كه با موفقیت قادر به جایگزینی با انسان ها در پاك كردن شیشه های ساختمان های بلند مرتبه هستند.

این پهپادهای AD28 از قدرتمندترین پهپادها هستند كه در اصل برای حمل بارهای سنگین طراحی شده اند و در جدیدترین توسعه خود می توانند آب را از یك شلنگ متصل به زمین به محل مورد نظر بپاشند.

شركت "ایرونز" در توسعه تجهیزات پهپادهای سنگین، همچون پهپادهای یخ زدایی و تعمیرات توربین های بادی و تمیز كردن برج ها متخصص است.

این پهپاد علاوه بر اینكه نمایش جذابی برای افراد داخل برج ها به ارمغان می آورند، یك گزینه امن تر برای كارگرانی است كه برای تمیز كردن پنجره های آسمان خراش ها مجبورند از ارتفاعات بسیار بلند معلق شوند.

شركت سازنده همین طور تضمین می نماید كه این پهپادها این كار را سریع تر از كارگران متخصص انجام می دهند.

با این حال، شستن پنجره های آسمان خراش ها منجر به مرگ و میر گوناگون نمی گردد. تعداد مجروحین و وفات یافتگان این كار در چند دهه گذشته به صورت قابل توجهی با افزایش ایمنی تجهیزات كاهش یافته است. حتی یك مطالعه اشاره نمود كه شستن پنجره آسمان خراش ها امن تر از شغل رانندگی تاكسی است.

شركت "ایرونز" همین طور اشاره نمود كه این پهپادها می توانند در خاموش كردن آتش سوزی هایی كه در طبقات بالایی یك ساختمان اتفاق می افتند، مفید باشند.

در كل، استفاده از این پهپادهای پیشرفته اساسا می تواند جان افراد زیادی را نجات دهد.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1397/10/13
14:12:46
5.0 / 5
1283
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک