URLفرار از گاز گرفتن سگ ها با واقعیت مجازی!

فرار از گاز گرفتن سگ ها با واقعیت مجازی!

كوتاه كننده لینك: پژوهشگران در مطالعات اخیرشان موفق به توسعه یك سگ توسط فناوری واقعیت مجازی شده اند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از مادربورد، برای نجات جان افراد از گازگرفتن سگ ها، توسعه دهندگان كامپیوتر با همكاری یك موسسه خدمات نجات حیوانات، یك تجربه واقعیت مجازی منحصر به فرد را خلق كرده اند.
دانشمندان علوم كامپیوتر موفق به توسعه یك توله سگ توسط فناوری واقعیت مجازی شده اند. هدف دانشمندان از توسعه این توله سگ مجازی، كمك به آموزش مردم درباره نحوه برخورد با این حیوانات و جلوگیری از گاز گرفتن آنان است.
دانشمندان "مركز مهندسی مجازی دانشگاه لیورپول"(VEC) موفق به خلق این توله سگ شده اند.
دانشمندان با پژوهشگران موسسه خیریه نگهداری جانوران"Dogs Trust" و پژوهشگران رفتارشناس حیوانات دانشگاه لیورپول در این پروژه همكاری كردند.
توسعه دهندگان واقعیت مجازی با همكاری متخصصان حیوانات، توانستند با دقت نشانه های خشونت سگ ها را برنامه نویسی كنند.


در ایالات متحده، سالانه بیش از ۳۵۰ هزار فرد بر اثر گاز گرفتن سگ ها مجروح می شوند.
به قول پژوهشگران موثرترین راه برای جلوگیری از گازگرفتن سگ ها، این است كه نشانه هایی كه سبب تولید خشونت در آنها می گردد را شناسایی نماییم.
تیم پژوهشگران دانشگاه لیورپول اظهار داشت: هدف ما این بود كه از دیدگاه واقعیت مجازی یك توله سگ با جزییاتی همانند یك سگ واقعی خلق نماییم.
"آیان سنت" مصورساز مركز مهندسی مجازی دانشگاه لیورپول و رهبر ارشد این مطالعه اظهار داشت: این یك پروژه واقعا جالب و بسیار هیجان انگیز بود. گام بعدی ما ارتقای جزئیات همه جانبه این سیستم است.1397/06/06
14:21:02
5.0 / 5
1330
تگهای خبر: كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک