URLعرضه ویدئو پروژكتورهای جدید با وضوح تصویر بی سابقه

عرضه ویدئو پروژكتورهای جدید با وضوح تصویر بی سابقه

كوتاه كننده لینك: شركت اوپتما از عرضه سری جدید ویدئو پروژكتورهای لیزری خود اطلاع داده كه پخش تصاویر ویدئویی را با كیفیت بسیار بالا و وضوح استثنایی ممكن می كنند.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از آسین ایج، مدلهای مختلف این ویدئو پروژكتورها ZU۵۰۰T، ZH۵۰۰T، ZW۵۰۰T، ZX۵۰۰، ZU۵۰۰TST و ZX۵۰۰TST نام دارند و برای نصب و استفاده در محیط های حرفه ای و كاری طراحی شده اند.
در این پروژكتورها از فناوری موسوم به DuraCore Laser استفاده شده و موتور مورد استفاده در این محصول گواهی IP۵X را دریافت كرده است. عمر مفید این ویدئو پروژكتورها ۲۰ هزار ساعت است و بعد از این مدت استفاده دستگاه های یادشده باید سرویس شده و مجددا مورد استفاده قرار بگیرند.
دو مدل ZU۵۰۰TST و ZX۵۰۰TSTمدل های ارزان قیمت تر این ویدئو پروژكتور محسوب می شوند كه میزان روشنایی و درخشندگی آنها به ۵۰۰۰ و ۵۵۰۰ لومن می رسد. نسبت بصری این ویدئو پروژكتورها در زمان انتقال تصاویر از لنز اصلی به ترتیب ۰.۷۹ به یك و ۰.۸۲ به یك است. پورت های ورودی مختلف مانند HDMI و امكان سازگار كردن لنزها برای پخش تصاویر به صورت عمودی یا افقی همچون مزایای ویدئو پروژكتورهای مذكور است. تصحیح خودكار تصاویر در چهارگوشه آن در صورت واضح نبودن همچون مزایای ویدئو پروژكتورهای یادشده است. قیمت این محصولات هنوز اعلام نشده است.

1397/05/08
22:43:25
5.0 / 5
1184
تگهای خبر: محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک