URLبا وجود اختلاف چین و آمریكا؛

صادرات خودرو های تسلا از شانگهای به آمریکا و کانادا

صادرات خودرو های تسلا از شانگهای به آمریکا و کانادا

کوتاه کننده لینک: تسلا برنامه هایی را برای صادرات خودرو های الکتریکی ساخت چین به ایالات متحده و کانادا در نظر گرفته تا بزرگترین کارخانه خودرا به آمریکای شمالی، بزرگترین بازار این نوع خودرو ها متصل کند.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از رویترز، تسلا درحال ارزیابی این مساله است که آیا خودرو های الکتریکی مدل ۳ و مدل Y که در کارخانه گیگافکتوری شانگهای ساخته شده اند، می توانند در سال آینده در آمریکای شمالی به فروش برسند یا خیر.
دو نفر از منابع باخبر گفتند که تسلا برنامه هایی را برای صادرات خودرو های الکتریکی ساخت چین به ایالات متحده و کانادا در نظر گرفته است، این اقدام در شرایطی که تنش های میان آمریکا و چین در جریان است، جالب توجه به نظر می آید.
به دلیل محرمانه بودن فرآیند مذکور هنوز جزییات چندانی در این حوزه در دسترس نیست. آنها گفتند که ارزیابی تسلا شامل بررسی این مورد است که آیا قطعات ساخته شده توسط تامین کنندگان مستقر در چین با مقررات ایالات متحده و کانادا مطابقت داشته و کیفیت لازم را دارند یا خیر.
یکی از این افراد گفت، کارخانه شانگهای درحال طراحی یک برنامه اولیه برای اجرای یک دوره آزمایشی کوچک برای تولید خودرو ها در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ است که مطابق با استانداردهای آمریکای شمالی برای صادرات بالقوه است.


منبع:

1401/08/24
09:43:50
5.0 / 5
118
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک