URLتمرین مصاحبه شغلی با هوش مصنوعی گوگل

تمرین مصاحبه شغلی با هوش مصنوعی گوگل

به گزارش کوتاه کننده لینک کاربرانی که به دنبال شغل و در آستانه یک مصاحبه شغلی هستند می توانند با هوش مصنوعی گوگل این کار را تمرین کنند و یاد بگیرند که چگونه به سؤالات کلیدی پاسخ دهند.


به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، گوگل ادعا می کند که اصلا مهم نیست که راهنماهای عمومی را بخوانید یا با دوستانتان تمرین کنید، چون که گوگل شرط می بندد که الگوریتم های هوش مصنوعی آن می توانند شما را برای یک مصاحبه شغلی آماده کنند.
این شرکت یک ابزار معروف به "آماده شدن برای مصاحبه"(Interview Warmup) را راه اندازی کرده است که از هوش مصنوعی جهت کمک به آماده شدن برای مصاحبه شغلی در نقش ها و مشاغل مختلف استفاده می نماید.
این سایت، سؤالات معمولی و رایج را از کاربران می پرسد. مانند سؤال سنتی "کمی درباره خودت بگو" و پاسخ های گفتاری یا تایپ شده کاربر را تجزیه و تحلیل می کند. بعنوان مثال، زمانی که کاربر از کلمات خاصی بیش از اندازه استفاده می نماید یا نیاز دارد زمان بیشتری را صرف صحبت در مورد یک مبحث خاص کند، هوش مصنوعی، او را متوجه می کند.
گوگل امیدوار است کاربران با این ابزار هوش مصنوعی به موقعیت های شغلی بهتری دست یابند و از مصاحبه های شغلی مورد نظر خود سربلند بیرون بیایند.
با این وجود، هنوز سؤالاتی کلی برای مصاحبه شغلی در این سایت وجود دارد و گوگل می خواهد این ابزار را جهت کمک به داوطلبان بیشتری گسترش و توسعه دهد.
قابل ذکر است که این ابزار هم اکنون فقط در ایالات متحده در دسترس می باشد.
هوش مصنوعی به صورت فزاینده ای درحال استفاده برای مساله استخدام است. با این وجود تا به امروز به طور عمده تنها در طول فرایند انتخاب به شرکت ها خدمت کرده است و نه برای استخدام های جدید. این ابزار هم شاید فعلاً برای استخدام مورد استفاده قرار نگیرد و تنها برای کمک و تمرین استفاده شود، اما می تواند به افراد کمک نماید مهارت های مصاحبه خویش را تقویت نمایند.1401/02/28
22:37:09
5.0 / 5
478
تگهای خبر: ابزار , سایت , شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک