URLبا حضور رئیس جمهور انجام شد؛

تقدیر از برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی

تقدیر از برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی

رئیس جمهور از برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی و هم بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی قدردانی نمود.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز دوشنبه از برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی که شامل ۹ طرح داخلی و ۳ طرح خارجی از دانشمندان کشورهای ایتالیا، فرانسه و جمهوری خلق چین بود، قدردانی نمود.
در این دوره از جشنواره خوارزمی ۳ طرح بنیادی، ۶ طرح کاربردی، ۲ طرح توسعه ای و یک طرح نوآوری برگزیده شده است که از مهم ترین این طرح ها میتوان به «سامانه بررسی امنیت شبکه تلفن همراه» و «طراحی و تولید دستگاه الکترو شوک قلبی»، اشاره نمود.
«فتوکاتالیست های ناهمگون»، «درمان فشار خون بالا در گذشته، حال و آینده» و «ژنتیک انسانی بیماری های عفونی» به ترتیب طرح های برگزیده پژوهشگران خارجی از چین، ایتالیا و فرانسه بودند که در این جشنواره برگزیده شدند.
رئیس جمهور همینطور از ۸ طرح برگزیده بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی در بخش های تخصصی عمران، فناوری های نانو، مکانیک، فناوری های شیمیایی و محیط زیست با اهدا لوح و تندیس جشنواره قدردانی نمود.


منبع:

1400/12/16
20:36:04
5.0 / 5
637
تگهای خبر: تلفن , تلفن همراه , تولید , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک