URLنخستین جت تجاری با قابلیت پرواز بی توقف تولید شد

نخستین جت تجاری با قابلیت پرواز بی توقف تولید شد

به گزارش کوتاه کننده لینک شرکت هوندا از تولید هوندا جت 2600 اطلاع داده که نخستین هواپیمای جت تجاری با قابلیت پرواز بدون توقف بر فراز کل خاک آمریکاست.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از نیواطلس، مقرر است نمونه مفهومی این هواپیمای جدید در نمایشگاه هوانوردی لاس وگاس ارائه شود.
هوندا تولید جت های تجاری خودرا از سال ۱۹۹۷ آغاز نموده است. مدل ۲۶۰۰ دارای بدنه کامپوزیتی مشابه با مدلهای قبلی است. برد این هواپیما به ۴۸۶۱ کیلومتر می رسد و حداکثر سرعت آن ۸۳۳ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
حداکثر ارتفاع پروازی این هواپیما ۱۴ هزار متر و مصرف سوخت آن ۴۰ درصد بیشتر از یک جت متوسط است. این محصول ۲۰ درصد کمتر از یک جت سبک معمولی آلایندگی دارد. زمان ارائه مدل نهایی این محصول هنوز مشخص نیست.
این جت تجاری توان حمل ۱۰ نفر و یک مهماندار را دارد و چینش داخلی کابین آن به سه شکل متفاوت صورت می گیرد. هدایت این هواپیما ازطریق یک خلبان و یک کمک خلبان انجام می شود. هر چند امکان پرواز آن ازطریق یک خلبان با بهره گیری از سیستم های پیشرفته خودکار نیز وجود دارد. همچون این سیستم ها می توان به رابط کاربری با فناوری سطح بالا و سیستم های الکتریکی و خودکار متنوع اشاره نمود.


منبع:

1400/07/26
09:01:50
5.0 / 5
644
تگهای خبر: الكتریكی , تولید , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک