URLساخت دستگاههای نساجی بوسیله ی یک شرکت دانش بنیان

ساخت دستگاههای نساجی بوسیله ی یک شرکت دانش بنیان

کوتاه کننده لینک: یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستگاههای نساجی با قیمت پایین تر از نمونه های خارجی شده است.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از معاونت علمی و فناوری، انجام صحیح شل پیچی و سفت پیچی نخ، از اساسی ترین مراحل روند تولید و کاربرد انواع دستگاههای وایندر نخ است. تولید این دستگاه بوسیله ی یک شرکت دانش بنیان ایرانی، باکیفیت استاندارد، سبب گشته است که در حوزه ریسندگی و بافندگی صنعتی، خیلی از نیازهای داخلی مرتفع شود.
فرید وکیلی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان درباره تولید محصول کاربردی در صنعت نساجی اظهار داشت: به صورت خلاصه کار دستگاه وایندر نخ، تولید دوک ها یا بوبین هایی است که بر روی آنها نخ به صورت منظم و با تراکم خاصی پیچیده شده است. این دوک ها در مصارف رنگرزی، دوخت، بافت و حتی فرش بافی استفاده می شود.
وی با اشاره به اینکه تولید بسته های دوک با پیچش حرفه ای تضمین کننده کیفیت تولید در مراحل بعدی است، اظهار داشت: از شاخصه های مهم این دستگاه میتوان به بومی بودن تمامی مراحل تولید آن اشاره نمود و این محصول هزینه کمتری نسبت به رقبای خارجی دارد چون صفر تا صد محصول داخل ایران ساخته شده است.
وکیلی تصریح کرد: از مزیت های اصلی این دستگاه میتوان به نخ تولیدی دستگاه اشاره نمود که کیفیت و پیچش خوبی دارد و برای ریسندگی و مواردی از این دست، مناسب می باشد.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان تصریح کرد: این محصول نمونه های خارجی از کشورهایی مانند هند، ترکیه، چین و حتی سوئیس دارد اما نمونه داخلی با کیفیت بالا، همانند محصول این شرکت وجود ندارد.
وی افزود: در این شرکت عملکرد، سرعت و مکانیزم دستگاه ها با عنایت به نیاز مشتری بومی سازی می شوند. این محصول تاکنون، صادرات نداشته است اما مسؤلان شرکت درحال آماده سازی و تدارک، برای صادرات محصولات هستند و در آینده نزدیک شاهد این اتفاق خواهیم بود.


منبع:

1400/07/09
12:24:19
5.0 / 5
569
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک