URLمعاونت علمی در قالب فراخوانی اعلام كرد؛

دعوت از فناوران برای ارائه ایده در زمینه صنعت دریا

دعوت از فناوران برای ارائه ایده در زمینه صنعت دریا

کوتاه کننده لینک: معاونت علمی و فناوری از شرکت های فعال در زمینه های مختلف صنعت دریایی برای ارتقا فناوری های کاربردی در این عرصه دعوت به عمل آورد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار فراخوانی از شرکت های دانش بنیان دعوت کرده است تا نوآوری ها و توانمندی های خود در زمینه «جستجو و نجات»، «مقابله با آلودگی نفتی در دریا» و «ایمنی آبراه ها» ارایه کنند.
شرکت هایی که در زمینه نرم افزار یا سخت افزاری دریایی و محیط زیستی، پهپادی یا شناورهای خودران فعالیت می نمایند یا پروژه حقیقی دارند می توانند در این فراخوان مشارکت کنند.
در این راستا شرکت های فعال در زمینه های مختلف صنعت دریایی دعوت شدند تا علاوه بر هم افزایی در این عرصه، فناوری های کاربردی را نیز ارتقا دهند. علاقه مندان برای همکاری و معرفی به یکی از سازمان های دریایی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانمندی های خودرا به گروه توسعه فناوری های دریایی ستاد ارسال نمایند.
ایران کشوری توانمند است که اگر درست و به جا از ظرفیت هایش استفاده شود، شتاب توسعه علمی و فناوری آن بیشتر می شود. بعنوان مثال استفاده از توان داخلی برای بومی سازی قطعات و تجهیزات دریایی یکی از این اقدامات است که در یک همکاری مشترک رقم خورده است.

1400/06/02
22:09:22
5.0 / 5
708
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک