URLدر دانشگاه شهید بهشتی؛

اولین شورای راهبردی كارآفرینی انجام شد

اولین شورای راهبردی كارآفرینی انجام شد

اولین شورای راهبردی کارآفرینی با حضور کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور در دانشگاه شهید بهشتی اجرا شد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، دکتر کوروش پرند رییس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و مدیر شورای راهبردی کارآفرینی اظهار داشت: داشتن درک صحیح از پیچیدگی و دشواری های کارآفرینی در وضعیت حاضر، تمرکز بر تحولات باارزش در دولت جدید و عبور اندیشمندانه از شرایط خاص اقتصادی با ارائه راهکارهای مؤثر از انگیزه های اصلی برگزاری این شورا بوده است.
پرند اشاره کرد: بی شک با همت کارآفرینان و تمرکز بر ساختار اجرائی کارآمد در کشور و با در نظر آوردن ظرفیت ها و امکانات، می توان در بهبود وضع موجود گام های مؤثر برداشت.
وی اضافه کرد: در نشستی که با هم افزایی ۲۵ تن از اعضای شورا و صاحب نظران صورت گرفت، ضمن لطمه شناسی وضعیت کارآفرینی و بازیابی نقاط قوت در این عرصه، اعضای شورا راه کارهای پیشنهادی خودرا ارائه کردند.
وی اظهار داشت: توجه و التفات به اقتصاد رفتاری و اقتصاد اشتراکی، ایجاد بستر مناسب فرهنگی جهت شناخت، توسعه و تحول کارآفرینی در همکاری با سازمان های دولتی و غیردولتی، تشکیل بنیاد کارآفرینی اجتماعی بمنظور مشارکت ملی، تمرکز بر ایجاد پنجره واحد کارآفرینی در شهرداری های کلان شهرها، استفاده حداکثری از سرمایه گذاری بخش های خصوصی، ایجاد اتاق فکر جهت تغییر نگرش های سازمانی در بهبود کارآفرینی، استفاده از ظرفیت های رسانه ای برای توسعه وضعیت کارآفرینی از مباحثی است که در این شورا از اهمیت بالایی برخوردارست.
پرند افزود: شورا از هرگونه کمکی در ایجاد و اجرای تحولات مؤثر در زمینه کارآفرینی دریغ نخواهد کرد چونکه عزت آفرینی در عرصه های ملی و بین المللی اقتصاد کشور، سرلوحه این فعالیت است.

1400/05/05
12:43:53
5.0 / 5
539
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک