URLبهترین دوره های آموزشی در حوزه سرمایه گذاری

بهترین دوره های آموزشی در حوزه سرمایه گذاری

گواهینامه تحلیلگر خبره مالی (CFA) یكی از مقبولترین و شناخته‌شده‌ترین مدارك و گواهینامه های حرفه‌ای در حوزه تحلیل‌گری مالی و سرمایه‌گذاری در دنیا می‌باشد.


انجمن علمی و سرمایه گذاری یونیننس ، یکی از برترین موسسات آموزش فوق حرفه ای در سطح بین الملل میباشد که این موضوع کاملا اشکار میباشد ، این موسسه یکی از بهترین مراکز برگزاری دوره های پیشرفته در زمینه اموزش  بازار سرمایه گذاری ، اموزش بازار ارز ، اموزش ارز دیجیتال ، اموزش  CFA، اموزش بازار مسکن  در کشور می باشد.

مهمترین موضوع دریونیننس دقیق و کامل بودن مفاهیمو نحوه ی انتقال درست و اصولی ان به دانشپذیران محترم میباشد ،  در پی داشتن آینده‌ای بهتر و همچنین ارتقای جایگاه شغلی و حرفه‌ای خود می باشیم. اما برای شما که در امور مالی به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنید، در رسیدن به موقعیت و توانایی که شما را همیشه در الویت استخدام و در بهترین فرصت‌های شغلی در هر جای جهان قرار دهد بسیار مهم  می‌باشد. اما چطور می‌توانید به این توانایی برسید؟

دوره‌های آموزشی سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه ، اموزش  C.F.A  ، اموزش CIIA ، اموزش ارز رمزپایه ، اموزش تحلیل بازار مسکن و خودرو و ....این فرصت را برای کنشگران امور مالی فراهم کرده است تا بتوانند توانایی و دانش خود را تا  بالاترین سطح و استاندارد جهانی ارتقاء دهند. ابتدا بهتر است ابتدا بدانیم مقوله سرمایه گذاری چیست؟

بررسی گواهینامه CFA در انجمن علمی یونیننس:

گواهینامه CFA مخفف Chartered Financial Analyst به معنی تحلیل‌گر خبره مالی می‌باشد. CFA یک گواهینامه بین المللی و حرفه‌ا‌‌ی در سطح جهان است که از طرف موسسه CFA در زمینه سرمایه‌گذاری و امور مالی به افراد اعطا می‌شود . برنامه آموزشی CFA به گونه ای است که طبق برنامه استاندارد جهانی در حوزه مدیریت پرتفولیو و تحلیل سرمایه‌گذاری نیز شناخته می‌شود.

نکته‌ای که بسیار مهم می باشد این است که گواهینامه تحلیلگر خبره مالی (CFA) یکی از مقبولترین و شناخته‌شده‌ترین مدارک و گواهینامه های حرفه‌ای در حوزه تحلیل‌گری مالی و سرمایه‌گذاری در دنیا می‌باشد. اعتبار مدرک CFA در سطح جهانی تا  حدی است که در بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی ارائه‌دهنده خدمات مالی، دارا بودن مدرک CFA را برای ارتقاء سطح علمی مدیران خود اجباری می‌دانند.

اما آن چیزی که شما را می‌تواند به این هدف و داشتن این مدرک مهم بین المللی برساند، داشتن یک مشاور و یک گروه تخصصی  است. گروهی که با داشتن تجربیات فراوان در این مسیر می‌تواند با ارائه تجربیات و دانش خود، مسیر را برای شما هموار کند.

موسسه یونیننس (uninance) با دارا بودن مدرسین و هیئت علمی در 40 کشور و به پشتوانه 30 سال حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میتواند تجربیات ارزنده در سطح بین الملل می‌تواند به خوبی شما را به هدفتان یعنی بهترین بودن در امور مالی برساند. برای موسسه uninance موفقیت شما در مسیر پیش رو مهم‌ترین دغدغه می‌باشد بهترین بودن با بهترین‌ها ممکن خواهد شد...

کلیه متقاضیان بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان انجمن یونیننس میتوانید به آدرس اینترنتی به نشانی UNINANCE.COM مراجعه نمایید.

1400/03/20
18:31:04
5.0 / 5
679
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک