URL۵ محصول فناورانه زیست فناوری رونمایی گردید

۵ محصول فناورانه زیست فناوری رونمایی گردید

به گزارش کوتاه کننده لینک محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید پنج محصول فناورانه واکسن آبزیان یرسین، استارتر لبنی، توکسین بایندر ۴جزئی، پروبیوتیک جلوگیری از سالمونلا و کرم اگزمای پروبیوتیک شدند.


به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، مریم تاج آبادی ابراهیمی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در آئین رونمایی از طرح های ملی معاونت علمی که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، اظهار داشت: امروز ۵ محصول فناورانه حوزه زیست فناوری که توسط محققان این شرکت به نتیجه رسیده رونمایی می شوند.
وی در مورد یکی از این محصولات اظهار داشت: استارتر لبنی یکی از این محصولات است و بعنوان استراتژیک ترین محصول در حوزه لبنیات حالا توسط این شرکت به تولید می رسد.
تاج آبادی ابراهیمی اضافه کرد: علاوه بر اینکه استارتر لبنی در کشور متناسب با ایرانی ها مهم می باشد، مبحث پدافند غیرعامل به حساب می آید، چونکه این استارتر با میکروب های زنده به تولید می رسد و اگر این محصول استراتژیک را نداشته باشیم هیچ شیری تبدیل به ماست نمی گردد.
وی خاطرنشان کرد: ما تابحال ده ها میلیون دلار واردات استارتر داشتیم که حالا توانسته ایم در این شرکت با عنایت به مسائل امنیت غذایی از زیست بوم خودمان باکتری هایی را جداسازی نماییم و سازگار با بدن ایرانی ها استارتر لبنی را به تولید برسانیم.
تاج آبادی ابراهیمی خاطرنشان کرد: واکسن یرسین از دیگر محصولاتی است که بعنوان نخستین واکسن حوزه آبزیان امروز توسط محققان و تیم های این شرکت به تولید رسیده است.
به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، محققان در این شرکت دانش بنیان موفق به تولید پنج محصول فناورانه «واکسن آبزیان یرسین»، «استارتر لبنی»، «توکسین بایندر ۴ جزئی»، «پروبیوتیک جلوگیری از سالمونلا» و «کرم اگزمای پروبیوتیک» شدند.

1400/01/21
11:40:24
5.0 / 5
570
تگهای خبر: تولید , شركت , فناوری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک