URLبه مناسبت روز دانشجو و هفته پژهش؛

تخفیف خدمات آزمایشگاهی به اعضای جوان هیأت علمی و دانشجویان

تخفیف خدمات آزمایشگاهی به اعضای جوان هیأت علمی و دانشجویان

به گزارش كوتاه كننده لینك تمامی اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر كشور به مناسبت روز دانشجو و هفته پژوهش از اعتبار ویژه خدمات آزمایشگاهی بهره مند شدند.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از معاونت علمی و فناوری، پژوهش کاربردی و اثربخش، نیازمند آزمون و ارزیابی است. برای آن که پژوهشگر بتواند نتایجی قابل اعتنا، مقیاس پذیر و راه گشار عرضه نماید احتیاج به انجام آزمایش هایی است که گاه مستلزم تکرار هستند یا تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته ای را می طلبند؛ تجهیزاتی که امکان دارد به سهولت در دسترس نباشند.
شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عنایت به همین نیاز مبرم، ضمن گرد هم آوردن خانواده گسترده آزمایشگاه های سراسر کشور با حوزه های فناوری گوناگون از یک سو و جامعه پژوهشگران و دانشگاهیان و فناوران از طرفی، راه را برای توسعه پژوهش های فناورانه هموار کرده است.
این شبکه، ضمن پشتیبانی از مراکز آزمایشگاهی به شکل هایی گوناگون زمینه را برای پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور هم فراهم نموده است تا خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز، کیفی و در زمان مناسب در اختیار پژوهشگران کشور قرار بگیرد.
بر همین اساس عرضه اعتبارات دریافت خدمات آزمایشگاهی جزو اولویت های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است. این اعتبارات و تسهیلات، به مناسبت ها و در بازه های زمانی گوناگون به فعالان زیست بوم پژوهش و نوآوری کشور عرضه می شود.
شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که بستری برای حضور نزدیک به۷۶۰ مجموعه آزمایشگاهی را فراهم آورده است، در جهت پشتیبانی از توسعه پژوهش و فناوری و به مناسبت روز دانشجو و هفته پژوهش، اعتبار ویژه ای را به اعضای هئیت علمی و دانشجویان سراسر کشور عرضه می دهد.
این در حالی است که تابحال بیشتر از ۱۰۳هزار عضو باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از اعتبارات و طرح های متنوع این شبکه بهره برده اند. در این طرح دانشجویان و اعضای هیئت علمی می توانند تا ۲۵ آذرماه با ثبت نام در باشگاه مشتریان و انتخاب طرح مربوطه از اعتبار ۵ میلیون ریالی با تخفیف ۹۰ درصدی استفاده کنند.
همچنین برای پشتیبانی از پژوهشگران و نخبگان جوان کشور، همه اعضای هیئت علمی جوان که کم تر از ۵ سال از تاریخ شروع فعالیت آنها بعنوان هیئت علمی گذشته است، می توانند از راه باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از اعتبار ۶۰ میلیون ریالی با تخفیف ۷۵ درصد بهره مند شوند.

1399/09/09
22:49:19
5.0 / 5
921
تگهای خبر: آزمایش , خدمات , شبكه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک