URLبرای مراقبت و حفاظت از خانه؛

آمازون از دوربین پرنده خانگی رونمایی نمود

آمازون از دوربین پرنده خانگی رونمایی نمود

آمازون از گجت جدیدی رونمایی كرده كه یك دوربین پرنده است و در خانه پرواز می كند و ویدئوهای ثبت شده را روی موبایل صاحبخانه نشان میدهد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از انگجت، آمازون هر ساله طی یک رویداد محصولات جدید خودرا معرفی می کند.
این شرکت فناوری امسال میلادی نیز این مراسم را با شرکت تعداد اندکی رسانه ها و بطور ویدئویی برگراز کرد. یکی از محصولاتی که در مراسم امسال آمازون رونمایی گردید، پهپاد امنیتی است که داخل خانه پرواز می کند و بعد از ثبت ویدئوهایی از فضای داخلی آنرا روی موبایل کاربر نشان میدهد.
این گجتRing Always Home Cam نام دارد و توسط شرکت زیر مجموعه آمازون( رینگ) فروخته می شود. هدف از طراحی این دستگاه هشدار درباره ورود بی اجازه به خانه است.
هنگامیکه صاحبخانه در منزل نیست، این گجت بطور خودکار در اتاق های خانه پرواز می کند. همین طور اگر صاحبخانه فراموش کند اجاق گاز یا دستگاه های خانگی دیگر را خاموش کند، این پهپاد می تواند خانه را کنترل و موارد مشابه را اطلاع رسانی کند.
گجت مذکور یک مسیر از پیش تعیین شده را در خانه پرواز می کند. البته دستگاه جدید آمازون نمی تواند چند طبقه یک ساختمان را نظارت کند. همین طور هنگامیکه دستگاه در حال شارژ است هیچ ویدئویی ثبت نمی نماید.
دوربین پرنده آمازون هنگام پرواز سروصدای اندکی ایجاد و بدین سان به سارقان احتمالی و همین طور صاحبخانه حضور خودرا اعلام می کند.
قیمت این دستگاه ۲۵۰ دلار است و سال آینده به بازار عرضه می شود.

1399/07/05
23:53:58
5.0 / 5
1067
تگهای خبر: شركت , فناوری , محصول , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان كوتاه كننده لینك
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک