URLدر ۶ حوزه ؛

چین منطقه ویژه تجارت دیجیتال راه اندازی می نماید

چین منطقه ویژه تجارت دیجیتال راه اندازی می نماید

كوتاه كننده لینك: چین می خواهد یك منطقه ویژه تجارت دیجیتال در پكن ایجاد كند و این منطقه را به قطب خلاقیت در حوزه فناوری های تجارت آنلاین مبدل سازد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از سی جی تی ان، چین امیدوار است بتواند از این طریق خدمات اقتصاد دیجیتال را گسترش دهد و سهم خودرا از تحولات نوظهور اقتصادی در جهان افزایش دهد.
راه اندازی این خدمات با همکاری شهرداری پکن، وزارت بازرگانی این کشور و برخی نهادهای مالی و فناوری اطلاعات دیگر در چین صورت می گیرد.
شیء جین پینگ، رئیس جمهور چین چهارم سپتامبر در نطقی به مناسبت افتتاح نمایشگاه بین المللی تجارت چین تصریح کرده بود که این کشور از توسعه کارهای اقتصادی دیجیتال پشتیبانی می کند. برای اینکه از این طریق پکن می تواند کارهای اقتصادی خودرا در مقیاسی بسیار گسترده تر از گذشته توسعه دهد.
منطقه تجارت ویژه دیجیتال چین در ۶ حوزه توسعه زیرساخت ها، صنعتی سازی دیجیتال، دیجیتال کردن صنایع، دولت دیجیتال، ارزش یابی داده ها و توسعه تبادلات تجاری دیجیتال فعالیت خواهدنمود.
پکن امیدوار است تا سال ۲۰۲۲ حدود ۵۰ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور از محل کارهای در رابطه با اقتصاد دیجیتال به دست آید.


منبع:

1399/06/18
10:12:15
5.0 / 5
1012
تگهای خبر: تولید , خدمات , دیجیتال , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک