URLتوسط یك شركت وابسته به دانشگاه علم و صنعت؛

بیش از 130 هزار شیلد محافظ برای كادر درمان تولید شد

بیش از 130 هزار شیلد محافظ برای كادر درمان تولید شد

كوتاه كننده لینك: بیش از 130 هزار شیلد محافظ توسط یكی از شركتهای دانش بنیان وابسته به دانشگاه علم و صنعت در یك ماه تولید شد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از مهر، یكی از شركت های دانش بنیان مستقر در مركز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران و رشد یافته در زیست بوم فناوری این دانشگاه، موفق به تولید بیش از ۱۳۰ هزار عدد شیلد محافظ برای كادر درمانی و مدافعان سلامت كشور در طول یك ماه گذشته شده است.
تولید این محصول با حمایت و سرمایه گذاری یك شركت سرمایه گذاری دانش بنیان و صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر دانشگاه صورت پذیرفته است.
این محصول كه نمونه داخلی آن برای نخستین بار توسط یكی از شركت های علم و صنعت تولید شده، در اختیار كادر درمانی بیمارستان­های شهر تهران و كلانشهرهای دیگر قرار گرفته است. بر طبق اطلاعات به دست آمده، این شركت برنامه توسعه تولید این محصول به میزان ۲۵۰ هزار عدد راتا انتهای اردیبهشت سال ۹۹ در دستور كار خود دارد.
صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر دانشگاه علم و صنعت ایران در سال جهش تولید آمادگی خودرا در پشتیبانی از تمامی دانشگاهیان علم و صنعت ایران كه قابلیت تولید محصولات مورد نیاز جامعه را دارند اعلام نموده است.


منبع:

1399/01/21
12:09:03
5.0 / 5
1472
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک