URLابداع سربند مدیتیشن برای خواب بهتر

ابداع سربند مدیتیشن برای خواب بهتر

به گزارش كوتاه كننده لینك سربند ˮمیوزˮ(Muse) با مهیا كردن شرایط مراقبه(مدیتیشن) و پخش صداهای آرامش بخش، كاربر را برای یك خواب بهتر و آرام آماده می كند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت "میوز"(Muse) برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ از سربند یا پیشانی بند سنجش مغز خود رونمایی نمود. این دستگاه با عرضه بازخورد از فعالیت مغز و بدن كاربر در زمان واقعی می تواند حالت مدیتیشن را تداعی كند و باعث آسایش فكری كاربر شود.
درون پویی یا مدیتیشن كه با نام مراقبه هم شناخته می شود، به صورت كلی فنون و روش تسلط بر ذهن است. به قول معتقدان به این روش، هدف مراقبه تربیت و كنترل ذهن توسط تكنیك های درون گرایانه برای رسیدن به شادی آگاهی و آرامشی عمیق و طولانی و غیر وابسته به غیر است.
این دستگاه طی این سال ها چندین بار اصلاح شده است و الان با یك شكل كاملاً جدید متشكل از بالشتك های لاستیكی و اجزای فلزی خارجی كه همگی در یك پارچه مخمل قرار گرفته اند با نام "Muse S" معرفی شده و بگونه ای طراحی شده است كه روی انواع سرها بهتر و راحت تر قرار گیرد.
این محصول با هدف مهیا كردن یك خواب آرام طراحی شده است. این اولین باری است كه "میوز" دستورالعمل های قبلی را با پخش صدا تركیب كرده است. ازاین رو طبق گفته این شركت، كاربر یك خواب آرام و خوب را تجربه می كند. پخش این صداهای آرامش بخش به مراقبه كاربر كمك می نماید و به فعالیت مغزی، ضربان قلب، حركات بدن و تنفس وی واكنش نشان داده است.
البته استفاده از این سربند یك روش ارزان برای خوابیدن نیست، چون كه "Muse S" ۳۵۰ دلار قیمت دارد و دسترسی نامحدود به "كتابخانه مراقبه" شامل هزینه ۱۳ دلاری در ماه یا ۹۵ دلاری در سال است.
با این وجود نمونه های قبلی نشان داده است كه اگر به چیزی برای آرام كردن ذهن شلوغ خود در انتهای روز نیاز دارید، خرید این دستگاه می تواند یك سرمایه گذاری پرارزش باشد، به خصوص كه سایر پوشیدنی های مربوط به خواب چندان موفق نشان نداده اند.
این دستگاه از الان در ایالات متحده در دسترس می باشد و بزودی در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد.1398/10/16
22:57:16
5.0 / 5
1245
تگهای خبر: شركت , محصول , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک