URLدر لس انجلس؛

پلیس آمریكا به ابزار جدیدی برای دستگیری مجرمان مجهز می شود

پلیس آمریكا به ابزار جدیدی برای دستگیری مجرمان مجهز می شود

كوتاه كننده لینك: دستگاهی ساخته شده كه شبیه تلفیقی از اسلحه و كمند است. این ابزار كمند را به فاصله 10تا25 فوتی پرتاب و فرد مظنون پلیس را گرفتار می كند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از دیلی میل، دستگاهی به نام۱۰۰ BolaWrap ساخته شده كه تلفیقی از چیزی مشابه اسلحه و كمند است كه فرد مضنون را گرفتار می كند.
این ابزار كمندی را پرتاب می كند كه دور بازوها و پاهای فرد می پیچد. این كمند خارهای ریزی دارد كه به لباس فرد می چسبند تا او را كنترل كند. هدف از ساخت این اسلحه كمك به افسران پلیس برای بازداشت افراد غیر مسلح و همچنین افراد مبتلا به بیماری های روحی است.
بگفته شركت تولید كننده این ابزار جان فرد را تهدید نمی كند و فرصتی برای كاهش تنش و البته كمك به افسران پلیس فراهم می آورد. این دستگاه می تواند فردی در فاصله ۱۰تا ۲۵ فوتی را گرفتار كند.
در انتهای این كمند دو خار كوچك وجود دارد كه به لباس فرد می چسبند تا دور بازوها و پاهای او بپیچند. بگفته كاپیتان سابق پلیس لس آنجلس، افسران پلیس الان در حال آموزش استفاده از این ابزار هستند و تصمیم دارند در ماه ژانویه سه نسخه از آنرا در خیابان بطور آزمایشی استفاده كنند.


منبع:

1398/09/13
15:53:16
5.0 / 5
1105
تگهای خبر: آزمایش , ابزار , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک