URLبا یك اپلیكیشن جدید

گوگل به جای والدین قصه شب می گوید

گوگل به جای والدین قصه شب می گوید

به گزارش كوتاه كننده لینك یك پدر نظامی هنگامی كه در افغانستان بود، رمان ˮباد در درختان بیدˮ(The Wind in the Willows) را ضبط كرد تا فرزندانش هنگام خواب در شب به این داستان گوش كنند، این مورد حالا الهام بخش گوگل برای طراحی یك برنامه جدید بوده است.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، گوگل به تازگی یك برنامه جدید بوجود آورده است و این برنامه والدینی را كه نمی توانند همیشه شب ها در كنار فرزندان خود باشند را قادر می سازد تا داستان هایی را كه فرزندانشان دوست دارند را با صدای خود ضبط كنند تا فرزندانشان هنگام خواب بتوانند به راحتی به داستان ها گوش دهند.
"MyStorytime" برنامه ای است كه به والدین اجازه می دهد كه شب هایی كه نمی توانند در خانه حضور داشته باشند، برای فرزندانشان داستان هایی كه مایلند را ضبط كنند تا آنها پیش از خواب به آنها گوش دهند. گوگل این طرح را با الهام از خانواده اُلیور الهام گرفته است چونكه این خانواده از دیرباز رسم دارند تا برای فرزندانشان قبل از خواب داستان بگویند.
"جنیفر الیور"(Jennifer Oliver) كه همسر وی در افغانستان است اظهار داشت: هیچ چیز نمی تواند جایگزین پدر در خانه برای فرزندان شود اما امیدوارم MyStorytime بتواند تا حدی این كار را انجام دهد.
برنامه "MyStorytime" در هر دستگاه دارای برنامه دستیار گوگل همچون اسپیكرها و تلفن های هوشمند قابل دسترسی خواهد بود و كاربران می توانند بعد از بارگیری این برنامه به راحتی از آن استفاده كنند.1398/09/06
23:59:35
5.0 / 5
1496
تگهای خبر: تلفن , گوگل , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک