URLمعاون وزیر صنعت:

راه اندازی صندوق سرمایه گذاری جسورانه در حوزه اكتشاف

راه اندازی صندوق سرمایه گذاری جسورانه در حوزه اكتشاف

به گزارش كوتاه كننده لینك رئیس سازمان ایمیدرو از طریق اندازی صندوق جسورانه در حوزه اكتشاف اطلاع داد و اظهار داشت: فضایی را برای فعالیت شركتهای دانش بنیان فراهم می نماییم.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از مهر دكتر خدایار غریب پور عصر امروز در مراسم اختتامیه گردهمایی فناورانه شركت ها و استارت آپ های صنعت فولاد در صندوق نوآوری با تاكید براینكه تا چه زمانی باید هزینه خرید دانش فنی پرداخت نماییم اظهار داشت: در ساختمان سازمان ایمیدرو فضایی را برای شركتهای دانش بنیان و استارت آپ ها فراهم می كنیم؛ این اقدام با همكاری دانشگاههای تهران، شریف و امیركبیر است.
وی از امضای تفاهم نامه ای با جهاد دانشگاهی اطلاع داد و اظهار داشت: بر طبق این تفاهم نامه تولید بخشی از دانش فنی به جهاد دانشگاهی واگذار می شود.
رئیس سازمان ایمیدرو با اشاره به تشكیل ۲۵۰ شركت دانش بنیان در حوزه معادن اضافه كرد: ما توانستیم در حوزه های اكتشاف مبادرت به تشكیل و راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری كنیم؛ همینطور یك صندوق جسورانه اكتشاف هم به راه افتاده است.
رئیس سازمان ایمیدرو اظهار داشت: تمركز این سازمان بر اكتشاف، استخراج، فرآوری، پسماند و مسائل زیست محیطی و اینترنت اشیا است.
به گفته وی هم اكنون تمركز ۹۰درصد شركتهای دانش بنیانی كه در حوزه صنعت فعال شده اند در حوزه فولاد است. در صورتی كه در بخش های اكتشاف و استخراج ظرفیت های عظیمی وجود دارد.

1398/07/09
22:55:24
5.0 / 5
1106
تگهای خبر: اینترنت , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک