URLنیسان توپ گلف خودران ساخت

نیسان توپ گلف خودران ساخت

به گزارش كوتاه كننده لینك شركت نیسان با الهام از فناوری كمك راننده، توپ گلف خودرانی ساخته كه به صورت خودكار به سمت حفره های موجود در زمین بازی حركت می كند.


دریافت 9 MB به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از دیلی میل، شركت نیسان یك توپ گلف خودران ابداع كرده كه خودش به سمت حفره ها حركت می كند. در وب سایت نیسان آمده است: توپ گلف Pro PILOT با طی مسیری از پیش تعیین شده از بازیكنان گلف پشتیبانی می كند. بازیكنان مطمئن هستند در هر ضربه توپشان به هدف می رسد.
همینطور این شركت ویدئویی را هم در اینباره منتشر نموده است. توپ گلف خودران با الهام از فناوری كمك راننده Pro PILOT 2 ابداع شده كه به قول نیسان در خودرو های آتی «اسكای لاین»(Skyline) به كار می رود. هر دو سیستم برپایه اصولی یكسان ساخته شده اند. این سیستم می تواند خودرو را در میان خطوط و با فاصله ای امن از دیگر خودرو های جلویی حفظ كند.
توپ گلف خودران نیسان در هر شرایطی می تواند حفره های موجود در زمین بازی را شناسایی و به سمت آنها حركت می كند. برای این منظور یك دوربین هم در مبدا و مقصد توپ قرار می گیرد تا بعد از آنكه كه توسط بازیكن به آن ضربه زده شد، حركت و مسیر خویش را ارزیابی كند. موتور الكتریكی كوچكی هم توپ تعبیه شده كه آنرا به سمت حفره هدایت می كند.


1398/06/08
11:12:52
5.0 / 5
1239
تگهای خبر: الكتریكی , سایت , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک