URLمنظره نیمه شب ایتالیا از منظر فضا

منظره نیمه شب ایتالیا از منظر فضا

كوتاه كننده لینك: فضانوردان ˮایستگاه فضایی بین المللیˮ عكسی زیبا از یكی از كشورهای اروپا ثبت كردند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا، فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی تصویری زیبا از كره خاكی ثبت كرده اند كه نیمه شب ایتالیا را از منظر فضا نشان داده است.
این تصویر زمانی گرفته شده كه "ایستگاه فضایی بین المللی"(iss) بر فراز دریای مدیترانه و از فاصله ۲۵۸ مایلی از زمین قرار داشت.
دریای مدیترانه به اقیانوس اطلس متصل می شود و از شمال توسط اروپا، از جنوب آفریقا و از شرق توسط آناتولی و شام فرا گرفته شده است.
الان شش فضانورد ماموریت "اكسپدیشن ۶۰"(Expedition ۶۰)، در فضا به سر می برند و آزمایشات گوناگون و مهمی در خدمت به بشریت انجام می دهند. آزمایشات این فضانوردان نه تنها به درك بهتر ما از فضا كمك می نماید، بلكه زندگی روی زمین را هم برای ما آسان تر می كند.
تابحال فضانوردان این آزمایشگاه فضایی، تصاویر مختلفی از كشورهای مختلف منتشر نموده اند كه از پنجره ایستگاه فضایی بین المللی ثبت شده اند.


در تصویری دیگر كه باز هم از ایستگاه فضایی رصد شده، نمای شب از اروپای غربی و سواحل آن دیده می شود. در این عكس از سمت چپ، كشورهای اسپانیا، فرانسه و ایتالیا دیده می شوند و در فاصله ۲۵۶ مایلی از زمین گرفته شده است.


منبع:

1398/05/28
21:05:51
5.0 / 5
1233
تگهای خبر: آزمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک