URLدسترسی اینترنتی به پزشك؛

اتاق های ویزیت از طریق دور ساخته شد

اتاق های ویزیت از طریق دور ساخته شد

كوتاه كننده لینك: بااینكه مدتی است دسترسی اینترنتی به پزشكان ممكن شده، اما تشخیص دقیق پزشكی از طریق دور ممكن نیست. طراحی یك اتاق ویزیت پیشرفته می تواند این مشكل را تاحدودی برطرف كند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از نیواطلس، اتاق پزشكی طراحی شده بدین منظور OnMed نام داشته و مجهز به چندین دوربین فوق دقیق و سنسورهای متعددی برای ارزیابی و بررسی شرایط بیمار است. در این اتاق ها برخی انواع داروها باز وجود دارد كه در صورت تجویز پزشكان قابل دسترس خواهد بود. پزشكان با استفاده از امكانات پیشرفته این اتاق ها می توانند از طریق دور با دقت شرایط بیمار را بررسی نمایند و با وی گفتگو كنند. بررسی وزن، قد، فشار خون، شاخص توده بدنی، كنترل دمای بدن و غیره باز با استفاده از امكانات اتاق مورد اشاره امكان دارد. در صورتیكه برخی اقلام نسخه تجویز شده پزشك در این اتاق ویزیت موجود نباشد، بیمار با دریافت نسخه الكترونیك می تواند به نزدیك ترین داروخانه بازگشت و اقلام مورد نیاز خودرا دریافت كند.
زمانی كه یك بیمار وارد این اتاق می شود، درب آن قفل می شود تا امنیت و حریم شخصی بازگشت كننده محفوظ باقی بماند. از طرف دیگر، كسی صدای مكالمه بیمار و پزشك را نمی شنود. در این اتاق از یك سیستم تأیید هویت سه بعدی برای شناسایی دقیق هویت بیمار استفاده می شود تا فرد دیگری نتواند خودرا به جای بیمار معرفی شده جا بزند. مدت زمان ویزیت هر بیمار در این اتاق در حدود ۱۵ دقیقه بوده و برای رعایت بهداشت از تابش نور ماورا بنفش استفاده می شود. شركت آمریكایی سازنده این اتاق ها امیدوار است آنها از سال جاری میلادی مورد استفاده قرار بگیرند.

1397/12/22
18:41:38
5.0 / 5
1381
تگهای خبر: اینترنت , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان كوتاه كننده لینك
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک