URLنمایشگاه CES ۲۰۱۹

معرفی یك برچسب برای اندازه گیری رطوبت پوستبعلاوهتصاویر

معرفی یك برچسب برای اندازه گیری رطوبت پوستبعلاوهتصاویر

به گزارش كوتاه كننده لینك یكی از شركت های مشهور آرایشی و بهداشتی با همكاری پروفسور ˮجان راجرزˮ مبادرت به معرفی یك پچ پوستی موسوم به ˮMy SkinTrack pHˮ كرده است كه با یك برنامه در گوشیهای هوشمند در ارتباط می باشد و میزان رطوبت و آب رسانی به پوست را اندازه می گیرد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، همكاری مفید میان غول آرایشی و بهداشتی "L'Oreal" و یكی از پیشگامان توسعه پوشیدنی های فناورانه به نام پروفسور "جان راجرز" منجر به تولید سنسور جدیدی برای سال ۲۰۱۹ شده است كه میزان رطوبت پوست را اندازه می گیرد و در صورت تشخیص مشكل به شما خواهد اظهار داشت كه از چه محصولاتی برای رفع عارضه استفاده كنید.

این سنسور با نام "My Skin Track pH" یك سنسور پوشیدنی كوچك است كه سطح رطوبت پوست شما را نظارت می كند.

میزان pH یك پوست سالم باید بین ۴.۵ و ۵.۵ باشد كه نشان دهنده كمی اسیدی بودن آن است و اگر پوست شما خارج از این محدوده باشد یعنی گرفتار مشكل است.

به گفته شركت سازنده، عدم تعادل PH می تواند سبب واكنش التهابی همچون خشكی، اگزما و درماتیت آتوپیك(یك بیماری پوستی) شود.با چسباندن این برچسب روی ساعد خود می توانید طی ۱۵ دقیقه از میزان اسیدی یا قلیایی بودن پوست خود آگاه شوید.

سیستم های دیگری هم قبلا قادر به انجام این كار بوده اند، اما هیچ كدام اندازه ای به این كوچكی نداشتند و نمی توانستند این كار را به راحتی این سنسور جدید انجام دهند.

پس از گذشت ۱۵ دقیقه از چسباندن این برچسب روی پوست، كاربران باید برنامه مخصوص آنرا روی گوشی خود باز كنند و یك عكس از برچسب بگیرند. رنگ های موجود در داخل دستگاه كه تغییر رنگ داده اند می تواند توسط برنامه تفسیر شود و یك تصویر از میزان سلامت پوست تان به شما بدهد.سپس اگر مشكلی تشخیص داده شود، برنامه مصرف یك سری از محصولات L'Oreal را به شما پیشنهاد می دهد.همچنین سنسور ماوراءبنفش این شركت موسوم به "My Skin Track UV" كه در نمایشگاه سال قبل CES معرفی شده بود، الان با قیمت ۶۰ دلار در فروشگاه و وب سایت اپل در دسترس می باشد.
1397/10/17
14:02:55
5.0 / 5
1524
تگهای خبر: سیستم , شركت , محصول , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک