URLابداع رباتی برای انجام كارها از طریق دوربعلاوهفیلم

ابداع رباتی برای انجام كارها از طریق دوربعلاوهفیلم

كوتاه كننده لینك: شركت ˮOrigin Roboticsˮ به تازگی رباتی تولید كرده است كه از طریق دور كنترل شده و به كاربران اجازه می دهد از طریق دور و با استفاده از اینترنت خیلی از كارهای مهم خویش را انجام دهند.


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، ربات های "دور حضور" ربات هایی هستند كه به صاحبانشان اجازه می دهند از هر جایی حضورشان را در مكانی دیگر حس كنند.
یك شركت رباتیك به نام "اوریجین رباتیكز"( Origin Robotics) به تازگی رباتی موسوم به " Origibot۲" تولید كرده است كه مجهز به یك بازو و یك گیره است.
این ربات به یك تبلت اندروید تجهیز شده است و می تواند با استفاده از یك اپلیكیشن و با استفاده از دسترسی به اینترنت، از هر نقطه از جهان كنترل شود.
این اپلیكیشن با سیستم عامل های "اندروید"( Android)، "iOS" و همینطور "ویندوز" و "مك" هم كار می كند.
با استفاده از این اپلیكیشن كاربر می تواند با افرادی كه در محل ربات حضور دارند، به دو صورت صوتی و تصویری ارتباط برقرار كند.
علاوه بر آن كاربر می تواند در صورت نیاز ربات را به حركت هم درآورد.


اپلیكیشن طراحی شده برای "Origibot۲"، كاربر را قادر می سازد كه از طریق دور بازو و گیره های آنرا هم به كنترل خود درآورد و اشیای موجود در محیط را بلند كرده و یا حمل كند.
شركت سازنده "Origibot۲" مدعی شده است كه از كاربردهای مهم این ربات می توان به باز و بسته كردن درب، روشن و خاموش كردن وسایل برقی منزل، غذا دادن به حیوانات خانگی و یا حتی دارو دادن به افراد پیر منزل اشاره نمود.
قسمت های پلاستیكی موجود در بدنه ربات با استفاده از فناوی "چاپ سه بعدی" تولید شده است.
میزان وزنی كه ربات قادر به بلند كردن آن است، یك كیلوگرم اعلام شده و با یك مرتبه شارژ باتری ربات هشت ساعت مورد استفاده قرار می گیرد.
در صورت تولید بیشتر این ربات، قیمت آن ۹۹۹ دلار اعلام شده است.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی كند.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1397/09/06
18:58:34
5.0 / 5
1647
تگهای خبر: اینترنت , تبلت , ربات , رباتیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک