URLبا قدرت ۱۸۸ اسب بخار ؛

خودروی جدید نیسان عابران را می بیند و ترمز می كند

خودروی جدید نیسان عابران را می بیند و ترمز می كند

كوتاه كننده لینك: نیسان خودروی جدیدی عرضه نموده كه چهار چرخ آن نیروی محركه موتور را دریافت می كنند و از قابلیت های امنیتی متعددی برخوردار می باشد.به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از موتور۱، مدل پایه خودروی یادشده كه نیسان آلتیمای ۲۰۱۹ نام دارد، ۲۵۱۰۰ دلار قیمت دارد.
خودروی مذكور از نظر سازگاری با فناوری های جدید هم استانداردهای بالایی دارد و با كار پلی اپل، Android Auto گوگل و بلوتوث سازگار است و یك نمایشگر ۸ اینچی لمسی مدیریت قابلیت های چندرسانه ای و تفریحی آن را ممكن می كند.

صندلی های قابل تنظیم هشت حالته، سیستم ترمز خودكار استاندارد، سیستم هوشمند اخطار برخورد و سیستم اخطار درب های عقب برای جلوگیری از برخورد با موانع همچون قابلیت های امنیتی این خودرو است.
علاوه بر این، علاقمندان می توانند یك سپر محافظ موسوم به Safety Shield ۳۶۰ را به این خودرو اضافه كنند كه شناسایی خودكار عابران پیاده را ممكن می كند و در این شرایط به صورت ترمز خودرو بدون دخالت انسان عمل می كند. سیستم ترمز خودكار چرخ های عقب، سیستم اخطار خروج از خط مستقیم یا لاین حركتی، ابزاری برای اخطار در مورد نقاط كور جاده و سیستم اخطار ترافیكی همچون دیگر امكانات امنیتی این خودروی جدید است. این خودرو دارای موتوری با قدرت ۱۸۸ اسب بخار است.

1397/07/08
10:57:51
5.0 / 5
1684
تگهای خبر: ابزار , سیستم , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک