URLبازدید ایوانكا ترامپ از مركز فضایی جانسونبعلاوهتصاویر

بازدید ایوانكا ترامپ از مركز فضایی جانسونبعلاوهتصاویر

كوتاه كننده لینك بازدید ایوانكا ترامپ از مركز فضایی جانسون+تصاویر


به گزارش كوتاه كننده لینك به نقل از ایسنا و به نقل از اسكای نیوز، ایوانكا ترامپ، دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور آمریكا روز گذشته طی بازدید از پایگاه فضایی جانسون ناسا در تگزاس، با خوشامدگویی یك فضانورد روسی روبرو شد.
ایوانكا ترامپ روز پنجشنبه از مركز فضایی جانسون بازدید كرد و در آنجا فرصت گفتگو با خدمه ایستگاه فضایی بین المللی هم برای او فراهم گردید.
همچون كسانی كه ایوانكا با آنها گفتگوی تلفنی داشت "اولگ آرتمیوف"(Oleg Artemyev) فضانورد روسی ایستگاه فضایی بین المللی بود.

"اولگ آرتمیوف" این مكالمه را فرصتی برای ابراز محبت خود نسبت به ایوانكا ترامپ شمرد و اظهار داشت: من فكر می كنم شما یك فرد بسیار مهربان و خوبی هستید، هنگامی كه شما را در كانال تلویزیونی و اخبار می بینم، روحیه من خیلی خوب می گردد.
سخنان محبت آمیز وی لبخند را بر صورت ایوانكا ترامپ نشاند و سپس وی در پاسخ به "اولگ آرتمیوف" اظهار داشت: از صحبت با شما بسیار هیجان زده هستم ودر كودكی همیشه رویای اكتشاف ستارگان را در سر داشتم. من همیشه می خواستم به فضا بروم. اكنون شما رویای من را از بودن در آنجا به تحقق رساندید.
ایوانكا ترامپ به همراه "تد كروز "(Ted Cruz) سیاستمدار آمریكایی و سناتور ایالات متحده در تگزاس از مركز فضایی جانسون بازدید كرد.1397/06/31
13:50:34
5.0 / 5
1364
تگهای خبر: تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک