URLمسئول دبیرخانه نمایشگاه خبر داد؛

انعقاد 152 تفاهمنامه به ارزش23 هزار میلیاردریال در اینوتکس2024

انعقاد 152 تفاهمنامه به ارزش23 هزار میلیاردریال در اینوتکس2024

به گزارش کوتاه کننده لینک، اینوتکس ۲۰۲۴ با انعقاد ۱۵۲ تفاهمنامه به ارزش ۲۳ هزار میلیاردریال به پایان رسید.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سجاد رجبی، مسئول دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ اظهار داشت: در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس ۴۵۱ مشارکت کننده حضور داشتند که ۴۶ درصد آنها شرکتهای فناور بودند. ۱۷ درصد از مشارکت کنندگان اینوتکس سال جاری را استارتاپی ها تشکیل می دادند. کارگزاران و سرمایه گذاران هم سهم ۹ درصدی از اینوتکس ۲۰۲۴ داشتند. در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس ۴۷۶ سخنران در ۱۰ استیج حضور داشتند.
به گفته مسئول دبیرخانه اینوتکس، رقابت های متنوعی چون ریسرچ پیچ با مشارکت ۲۶۷ تیم در اینوتکس ۲۰۲۴ برگزار گردید. ۱۵۲ تفاهمنامه به ارزش ۲۳ هزار میلیاردریال در اینوتکس منعقد گردید. ۲۰۰ جلسه در کافه سرمایه اینوتکس برگزار شد که نتیجه آن ۲۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری بود.
رجبی از مشارکت صدا و سیما در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس گفت و توضیح داد: سال جاری ۱۰۰ پخش ویدئویی در رسانه های مختلف داشته ایم و ۱۳۰۰ خبر متنی از اینوتکس انتشار یافته است.
مسئول دبیرخانه اینوتکس عنوان نمود که در ایستگاه کار نمایشگاه ۱۵۰ فرصت شغلی وجود داشته و دو هزار رزومه دریافت شده و ۲۵ ساعت خدمات مشاوره در آن داده شده است. همینطور ۵۲ بازدید در تورهای بازدید نمایشگاه برگزار شده که مشارکت ۲۸۰۰ بازدیدکننده را به دنبال داشته است. در کمپ شبانه (اینونایت) که برای نخستین بار در تاریخ اینوتکس برای عموم مردم برگزار شده بود، ۷۷۷ نفر مشارکت کردند.
رجبی از رونمایی ۴۴ محصول برای نخستین بار در نمایشگاه اینوتکس اطلاع داد و اظهار داشت که در قسمت تجربه فناوری، ۲۷ محصول نمایش داده شدند که تا چند سال آینده این محصولات وارد سبد مصرفی مردم می شوند.


منبع:

1403/02/23
08:52:48
5.0 / 5
163
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک