URLبا هدف آشنایی با دستاوردهای پارك فناوری پردیس؛

تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس در اینوتکس ۲۰۲۴

تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس در اینوتکس ۲۰۲۴

به گزارش کوتاه کننده لینک، تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۴ در ایام ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، هم زمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس برگزار می گردد. در این برنامه بازدید کنندگان نمایشگاه اینوتکس می توانند با زیست بوم نوآوری و فناوری پارک فناوری پردیس آشنا گردند.
آشنایی با شرکتهای پارک، حوزه فعالیت و محصولات تولیدی آنها، بازدید از فازهای مختلف پارک، بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پارک فناوری پردیس و موزه هوانوردی و آشنایی با مراکز عمومی و تخصصی عرضه دهنده خدمات در پارک از موارد تورهای بازدید نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ است.
تورها در ۲ بخش عمومی و دانشگاهی برنامه ریزی شده است که برنامه مجزایی برای گروههای دانشگاهی در نظر گرفته شده است. افراد یا گروههای متقاضی برای ثبت نام شرکت در این برنامه بعنوان متقاضی حضور در نمایشگاه اینوتکس در پایگاه ptptour.inotex.com ثبت نام کنند.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر هم می توانند با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵ تماس حاصل نمایند.
اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. این نمایشگاه میزبان بیشتر از ۴۵۰ شــرکت نوآور و فناور در چارچوب غرفه دار و بیشتر از ۱۰ رویداد جانبی خواهد بود.


منبع:

1403/01/29
14:25:00
5.0 / 5
223
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک