URLبا هدف حمایت از ارتقاء سرآمدان نخبه؛

طرح کارورزی ملی رایان

طرح کارورزی ملی رایان

کوتاه کننده لینک: دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان با هدف پشتیبانی از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی انجام می شود.به گزارش کوتاه کننده لینک به نقل از مهر، بنیاد ملی نخبگان با هدف پشتیبانی از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی با همکاری نهادهای عمومی و خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات «دومین دوره کاری حرفه ای رایان» را برگزار می نماید.
حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسئله تحول دیجیتال یکی از راهبردی ترین ابعاد تحول گرایی است و طرح کارورزی ملی رایان فرصت مناسبی جهت تلاش در امتداد حل مسائل و ارتقاءکشور در عرصه دیجیتال است.
دومین دوره این طرح که دوره ای حرفه ای کاری تمام وقت است ۱۲ ماه به طول خواهد انجامید. این طرح از مراحل مختلفی تشکیل شده و برگزیدگان طرح به انجام پروژه های راهبردی پیرامون مسائل اصلی توسعه دیجیتال در کشور خواهند پرداخت.
نخبگانی که روحیه تحول خواهی و سابقه کاری حرفه ای متناسب با حوزه دیجیتال داشته باشند، بعد از درنوردیدن مراحل ارزیابی، برای حضور در دوره برگزیده می شوند.
متقاضیان در طول مدت کارورزی و انجام پروژه، علاوه بر تجربه کاری از راهنمایی و مشاوره صاحب نظران و خبرگان حوزه دیجیتال در کشور و هم چنین مجموعه ای از پکیج های آموزشی عمومی و تخصصی بهره مند می شوند.
پذیرفته شدگان در طول این دوره حقوق اشتغال تمام وقت را دریافت و از سایر مزایا همچون سابقه بیمه برخوردار خواهند شد.


منبع:

1403/01/18
09:44:14
5.0 / 5
189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان gph در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک